MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Clubfåtöljer 6684205
nr 668 4205
Clubfåtöljer
1 par, 20-tal, brunt skinn
Kondition: slitage
Utrop:
1.500 kr
Såld:
3.100 kr
måndag 22 november 2010
1.500 kr
2.000 kr
2.000 kr
2.500 kr
3.000 kr